21.06.2013

Товарыe4e179fc

Електрогриль - практичний та функціональний пристрій для готування ароматних страв

 


Електричні грилі - нагрівальні пристрої, які дозволяють готувати ароматне м'ясо, рибу, морепродукти та овочі з рум'яною апетитною скоринкою. Наявність ребристої поверхні для смаження забезпечує рівномірне прожарювання зі збереженням соковитості продуктів. Термічна обробка відбувається за рахунок ІК-підігріву при використанні потужних ТЕНів. Температура робочої поверхні досягає 700 ° С. Завдяки таймеру можна встановлювати необхідний час приготування після закінчення якого прилад в автоматичному режимі припиняє роботу. Підтримка певної температури дає можливість залишати готові продукти теплими тривалий період.

Електрогриль ціна на який залежить від обраної моделі має пресову конструкцією, що дає можливість швидко виконати прожарювання шматка м'яса одночасно з двох боків. Розпечений жир акуратно стікає в спеціальну ємність. Завдяки якісному антипригарному покриттю забезпечується тривалий експлуатаційний період приладу і відсутність пригорання продуктів. Цей пристрій є ідеальним вибором не тільки для смаження, а й тушкування, розігріву та випічки. Під час приготування не утворюється дим і неприємний запах.

Купити гриль можна з міцним корпусом із нержавіючої сталі і робочою поверхнею, виконаної із застосуванням металу, чавуну або склокераміки. Використання даного пристрою на кухні дозволяє готувати смачні і ароматні страви не затративши на це багато часу.

Побутові грилі: основні переваги

Купити гриль електричний можна з великою кількістю функціональних особливостей, які дозволять в повній мірі реалізувати кулінарний потенціал. Пристрій характеризується наступними перевагами:

 • Готувати м'ясо, рибу, овочі та інші продукти можна без використання масла. В результаті готові страви виходять корисними, не дуже калорійними і смачними.
 • Ребриста робоча поверхня. Жир, що утворюється в процесі смаження, безперешкодно стікає в жолобки і потрапляє в спеціальну ємність. Готові м'ясні стейки набувають апетитну скоринку у вигляді темних смужок.
 • Прогумовані ніжки. Дозволяють зручно і безпечно розмістити на поверхні електрогриль ціна, на який формується в залежності від розмірів, функцій, матеріалу виготовлення та технічних характеристик.
 • Регулятор температури. Дає можливість самостійно контролювати процес готування м'яса.
 • Термоізоляційні ручки. При нагріванні приладу завжди залишаються холодними.
 • Індикатор готовності. Сповістить, коли страву можна подавати до столу.
 • Захист від перегріву, різких перепадів електрики та короткого замикання.
 • Компактні розміри та тиха робота.
 • Відсутність диму та неприємного запаху.

Домашній гриль можна придбати потужністю 600-2500 Вт.

Гриль електричний: критерії правильного вибору

Перед тим як заказати електрогриль потрібно визначитись з його основними параметрами:

 • Потужність. Від неї залежить швидкість приготування.
 • Розмір. Для великої родини оптимальним буде пристрій з робочою поверхнею не менше 500 см². Для маленьких кухонь ідеально підійде гриль з пластинами 200 см².
 • Матеріал. Електрогрилі в Україні продаються з корпусом із нержавіючої сталі чи пластику.
 • Максимальне навантаження. Від даного показника безпосередньо залежить, скільки порцій їжі можна готувати за один раз. Оптимальним показником для домашнього використання вважається до 4 порцій (1 кг). Кухонний гриль з допустимим навантаженням понад 4 кг розрахований на експлуатацію в закладах громадського харчування.

Вигідна пропозиція на електричні грилі

В інтернет-магазині 33/2 можна по доступній ціні купити гриль в Києві з доставкою в Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Кривий Ріг та інші міста України. В каталозі розміщені пристрої, які відрізняються функціональністю, надійністю та безпечністю в експлуатації.

В нашому інтернт-магазині є також й інші кухонні прилади, наприклад, блинниці, блендери.

 

Дата: 21.11.2020.